Середа, 24 Липня, 2024

В Маріуполі з’являться «смачні» пам’ятники

Влада міста не перестає дивувати маріупольців. Цього року буде реалізовано проект «Гастрономічні цікавинки Маріуполя». Організатори розроблять та встановлять три «смачні» міні-скульптури. Далі на mariupol-future.

Ці пам’ятники будуть присвячені традиційним маріупольським стравам. Наприклад, пропонуються такі страви: чір-чір, псалтир, борщ з кількою. Мета проекту полягає в тому, щоб гості Маріуполя ознайомилися з кулінарними традиціями, унікальними рецептами страв та гастрономічними особливостями регіону.  Організатори вважають, що такі міні-скульптури стануть новими туристичними магнітами та зможуть підвищити рівень обізнаності місцевих жителів щодо гастрономічних особливостей міста, зберегти їх та оновити.

Кожен охочий може запропонувати свої варіанти страв на сайті міської ради, які б змогли візуально представляти гастрономічну культуру нашого міста.

Організатори проекту зазначають, що їм надходить багато цікавих ідей: маріупольський чебурек, шумуш, Маріупольський торт тощо. У соцмережах буде проходити голосування і таким чином буде визначено перелік страв для міні-скульптур.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.