Субота, 22 Червня, 2024

“Маріупольський транспорт”: в місті запустили офіційний додаток з відстеження транспорту

Раніше скористуватися послугою можна було тільки н сайті, тепер розробники запустили додаток, який можна завантажити в смартфон. Офіційний сервіс показує рух транспорту в реальному часі, бо з’єднаний з диспетчерським центром трамвайно-тролейбусного управління, пише mariupol-future.com.ua.

Центр облаштували у 2017 році. Тоді на закупку GPS-обладнання та техніки витратили понад 1 мільйон гривень. У місті встановили камери на головних вулицях та проспектах. Завдяки цьому з’явилася можливість відслідковувати рух транспорту.

«Для містян це корисна послуга з відстеження транспорту та планування своїх поїздок. А для робітників МТТУ – можливість коригувати пасажиропотік та аналізувати роботу транспорту», – розповів директор департаменту транспорту та зв’язку Василь Клат.

В тому ж році в Маріуполі розробили спеціальний сайт martrans.gov.ua. Згодом маріупольцям був запропонований додаток CityBus, але він не завжди надавав коректну інформацію.

«Тепер для користувачів доступний офіційний додаток від міськради. Але скористатися ним можуть лише власники Android. Завантажити додаток можна в Google Play», — зазначив заступник директора департаменту транспорту та зв’язку Микита Бірюков.

У додатку помістили інформацію про понад 60 маршрутів громадського транспорту. Відстежити можна як комунальні, так і приватні машини. Для користувачів доступні такі послуги:

  • Можна дізнатися час відправлення транспорту від зупинки;
  • Розклад усього маршруту;
  • Рух транспорту в реальному часі;
  • Обрати найближчу зупинку та побудувати потрібний маршрут.

У міській раді планують додавати інформацію про роботу транспорту паралельно з впровадженням нових маршрутів. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.