Понеділок, 20 Травня, 2024

У Маріуполі збудують комунальний асфальтобетонний завод

Аби зменшити використання сил підрядних компаній, у міській раді хочуть виробляти асфальтобетон самостійно. Про це стало відомо на засіданні виконкому. Для цього планують збудувати комунальний завод на базі «Маріупольавтодору». Далі на mariupol-future.com.ua.

Цього року на підприємстві планують продовжити ремонт головного проспекту міста. Капітальна реконструкція проспекту Миру від проспекту Будівельників до вулиці Купріна – головна задача комунальників. Раніше дорогами першої категорії займалися підрядники. Тепер за них відповідатимуть міські фахівці. Так, в муніципалітеті планують вдвічі збільшити виробництво асфальту та ремонтувати втричі більше доріг. Саме для цього вже цього року запустять новий завод.

«Стоїть задача вже першого квітня вийти на будівельний майданчик та почати будівництво заводу. А першого липня виробити першу тонну асфальту», – повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Усі дороги і вулиці комунальники розділили на три категорії. В першій – головні і найбільші вулиці і проспекти. В другій – районні. Аби ремонтувати їх, комунальники зверталися до підрядників. Зокрема, проспектом Миру займалася турецька фірма, яку вже знають в місті. В третій категорії – приватний сектор та подвір’я багатоповерхівок. За це відповідає «Маріупольавтодор».

«Цього року задача стоїть зробити 30 кілометрів доріг. В майбутні періоди нарощувати свої потужності», – сказав мер.

Міський голова впевнений, самостійно комунальні підприємства зможуть щороку ремонтувати до 50 кілометрів доріг.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.