П’ятниця, 24 Травня, 2024

Маріупольці мітингували через перебої з електропостачанням

Маріупольці вийшли під офіс енергетиків, аби ті припинили вимикати електроенергію. Щодня в різних районах міста стаються аварійні відключення. А на новорічні свята від перебоїв зі світлом постраждали 28 тисяч містян. Далі на mariupol-future.

Найбільше обурені жителі вулиці Флотської. Близько тижня перед Новим роком у них була відсутня електроенергія. Аби повернути світло у домівки, жителі вдалися до крайніх заходів – перекрили дорогу та зупинили рух автівок. Тоді енергетики зреагували і ввімкнули постачання. Але через деякий час ситуація повторилася.

«Залишилися у холодних домівках. У нас приватний сектор. Ні світла, ні тепла, бо не вмикаються котли. Деякі святкували Новий рік при свічках, інші – просто йшли до друзів», – розповіла учасниця мітингу Марина.

В мітингу взяли участь близько тридцяти містян з різних районів міста. Серед скарг – часті відключення, скачки напруги в мережі та погана робота контакт-центру компанії.

«Додзвонитися майже неможливо. Залишаємо заявки через контакт-центр міської ради, а потім виявляється, що у компанії їх не зареєстрували. Проконтролювати роботу енергетиків дуже важко. А ми сидимо днями без електроенергії», – поскаржився маріуполець Віктор.

Через півгодини мітингу до обурених людей вийшов представник енергетичної компанії – операційний директор Дмитро Шпуталов. Наголосив, усі відключення стаються через аварії.

«Мережі зношені, впливає і погода. В новорічні свята ми працювати цілодобово. 12 бригад чергували та працювали над заявками містян», – сказав Дмитро Шпуталов.

Аби виправити критичну ситуацію з мережами, у компанію розробили модернізаційну програму. У 2022 році спланували реконструкцію мереж. Завдяки цьому підвищиться надійність енергопостачання 100 тисяч домогосподарств. Оновлять 15 ліній загальною довжиною 34,7 км у всіх районах міста. Також хочуть встановити 5 нових комплектних трансформаторних підстанцій, 6 закритих трансформаторних підстанцій та 1 розподільчий пункт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.