Середа, 24 Липня, 2024

Потяг “Маріуполь-Рахів” був популярним на новорічні свята

На новорічні свята українці їздили відпочивати у Карпати. Майже половина пасажирів на цей Новий рік прямували на захід країни. Про це повідомили в «Укрзалізниці». Користувалися вони і новим потягом «Маріуполь-Рахів», який вперше виїхав на рейс в середині грудня. Далі на mariupol-future.

За період з 23 грудня по 10 січня потягами подорожували півтора мільйона українців. Найпопулярнішими маршрутами були «Лисичанськ – Ужгород» та «Дніпро – Трускавець».

Є у списку і поїзди з Маріуполя. Наприклад, «Маріуполь – Львів» перевіз майже 15 тисяч пасажирів за новорічні канікули. А «Маріуполь-Рахів» близько 10 тисяч.

Новим потягом їздила і маріупольчанка Катерина. Білет купувала за півтора місяці, але і тоді вже майже не було місць. Довелося їхати в плацкарті, в старому вагоні.

«Дуло з вікон, постільна білизна була заплямована. Все, як і в інших старих потягах. Один плюс – він їде на 6 годин менше, ніж львівський», – розповіла Катерина.

Старі вагони додали через збільшення пасажиропотоку. Бо усього в складі було 10 нових. Маршрут є найдовшим в Україні. Він єднає 7 областей. Нові склади є більш комфортними та чистими, з системою відеоспостереження та кондиціонерами. В «Укрзалізниці» планують додавати нові або оновлені вагони на всі напрямки.

Також, в компанії повідомили, в цей період охочих скористатися послугою було майже вполовину більше, ніж на аналогічний період торік.

«Нові пасажирські потяги та регіональні експреси значно розширили географію подорожей. А тому позитивно вплинули на перевезення в ці дні», – повідомили в «Укрзалізниці».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.