Середа, 24 Липня, 2024

У Маріуполі зламалася головна ялинка. Чи полагодять конструкцію?

Новорічна ялинка на Театральній площі впала у неділю ввечері. Маріупольці зібралися на центральній локації до святкування Дня Святого Миколая. Тоді в місті запалили і головне новорічне дерево. Проте воно не простояло і години. Більше на сайті mariupol-future.com.ua.

Усувати наслідки події довелося міським рятувальникам і правоохоронцям. Служби прибирали ілюмінацію та іграшки. Поліцейські та нацгвардійці охороняли ялинку, бо деякі маріупольці почали красти прикраси. Інші ж відпочивали на лавках або вечеряли на ярмарку.

«Провели вечір в центрі міста. Працював ярмарок, але без ялинки настрій був не той. Не працювала і ковзанка, не було музики. Ніби свято зупинили», – розповів маріуполець Віталій.

Повністю прибрали конструкцію вранці.

«Ялинку розібрали і направили підряднику. Вона вже вирушила в Одесу», – розповів перший заступник міського голови Маріуполя Михайло Когут.

У міській раді пояснили, дерево впало через шквальний вітер. Будова була не надійно закріплена, тому підрядна компанія взяла на себе усі витрати з ремонту.

«Цей підрядник встановив близько 15 ялинок в інших містах країни. Сьогодні їх попередили і вони перевірятимуть свої ялинки», – повідомив заступник міського голови Маріуполя Аркадій Мєшков.

Також чиновники створили спеціальну комісію і провели ревізію новорічних локацій Маріуполя. Ялинки у парках «Веселка» та імені Гурова встановлені надійніше. За них відповідає інша компанія.

Повернути головне новорічне дерево на центральну площу планують до кінця цього тижня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.