Середа, 24 Липня, 2024

Обираємо фотографа на урочисту подію — що потрібно знати та запитувати у кандидата

Плануючи якийсь важливий свій захід, до прикладу ювілей, весілля тощо ви, природно, хочете, щоб ці події залишились не лише у пам’яті, але й на світлинах. До того ж вирішили доручити це не кому не будь, а професіоналу, який зробить фото та, можливо, відео. Можна звичайно покластися на друзів та гостей, але не факт, що вони нададуть зображенням професійної якості, або взагалі не забудуть надіслати вам ці фотографії. Декілька порад, як обрати фотографа, щоб бути певним у його кваліфікації, та якості виконаних робіт читайте у матеріалі або за посиланням:  https://profoto.lviv.ua/pages-ru/fotograf-lvov-about.php

Вибір фотографа це необхідність

Якщо для вас важливо зафіксувати свою подію в чудових фотознімках, немає сумнівів, вам потрібно замовити професіонального фотографа. Але, як зробити це правильно? Спробуємо розібратись. Якщо ваш захід буде проходити в приміщенні, переконайтеся, що ваш фотограф вміє робити фотографії в приміщенні. Багато з них вважають за краще використовувати «природне освітлення», але в закритому приміщенні їм, можливо, доведеться працювати зі штучним. І навіть, якщо кандидат говорить вам, що він звик знімати поза вулицею, обов’язково попросіть зразки його фотографій саме у приміщенні, переглядаючи його портфоліо, перш ніж найняти його.

Стиль. Портфоліо. Рекомендації

Зверніть увагу на те, що багато професійних фотографів мають особливий стиль. Це не означає, що вони не можуть адаптуватися до класичних стилів, таких як весільні портрети чи відверті фотографії. Однак, якщо вони планують зняти вашу подію в стилі, який вам не підходить, вам можуть не сподобатися фотографії — і їх буде неможливо переробити. Дуже простий приклад. Якщо фотомайстер знімає лише в чорно-білому режимі, але на вашій події присутні учасники в кольоровому одязі, цей аспект події буде втрачено на світлинах. Або якщо стиль фотографа більш абстрактний, і ви хочете щось традиційне, це може бути проблемою.

Перш ніж погодитися, замовити фотографа, попросіть принаймні три рекомендації, але краще, навіть, більше. Перегляд робіт принаймні з трьох інших подій буде дуже корисним для вас під час вибору.

Якщо фотограф відмовляється надати вам рекомендації, переходьте до наступного кандидата. Це неприємний дзвіночок — професіонали повинні бути готові й навіть більш ніж готові, надати рекомендації від попередніх клієнтів.

Коли фотограф надає рекомендації, обов’язково уважно перегляньте ті роботи та попросіть колишніх клієнтів розповісти про роботу кандидата. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.