П’ятниця, 24 Травня, 2024

Маріуполь цієї неділі переходить на зимовий час

Як завжди наприкінці жовтня вся Україна переходить на зимовий час. Цієї неділі 31 жовтня потрібно перевести стрілки ваших годинників на годину назад о 4 годині ранку. Далі на mariupol-future.com.ua.

Вперше перевели годинники в Україні у квітні 1981 року. Таку традицію ввели ще в СРСР та деяких інших країнах світу в минулому столітті. Це було зроблено з економічної точки зору та для подовження світлового дня. Але чому вона ще зберігається? Адже багато вчених кажуть про її шкоду для здоров’я людини. Експерти бачать низьку економічну ефективність таких заходів, а лікарі попереджають про ризик виникнення імунних та сердечно-судинних захворювань. Вони пов’язують ці захворювання з зміною біологічних ритмів людини. Адже людина, як всі живі істоти, прив’язана своїми ритмами до природи, її температуру, до довжини світлового дня, ступенів освітлення. І неприродні насильницькі заходи змінити все це, приводять до проблем з здоров’ям.

Зараз багато країн світу вже відмовилися від переходу на зимовий час. Вони живуть постійно за літнім часом. Україна неодноразово робила спроби також перейти повністю на літній час. Але Верхова Раді України не ухвалила такий законопроект і він досить лежить на доробці. Тому чекаємо новин з цього приводу. І можливо в 2021 році ми в останнє будемо переходити на зимовий час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.