П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Маріуполі з’явився новий мурал

На честь міжнародного дня рівності на вулиці 130-ї Таганрозької дивізії, з’явився мурал присвячений рівності серед людей. Далі на mariupol-future.

Цей арт-проект профінансовано українським відділом ООН. На муралі зображено відому головоломку кубик Рубіка. Він символізує те, що незважаючи на наші відмінності, ми всі рівні в правах. Малювали мурал люди, які добровільно зголосилися допомагати цьому ділу, під час відкриття графіті всі причетні до цього проекту залишили на згадку відбитки своїх долонь. Метою даного арт об’єкта є інформаційна просвіта жителів міста та подолання байдужості у питанні нерівності.

На щастя, сьогодні в нашому місті функціонує ціла система соціальних установ та міських програм, що захищають права людини. Дані проект змушують людей пам’ятати про те, що рівність і права людини є найважливішою складовою нашого суспільства, також подібні графіті є туристичними пам’ятками та прикрасами міста Мариуполь.

Як повідомляє секретар міської ради Ксенія Сухова ситуація із захистом прав людини в Маріуполі покращилася:

“Результати просвіти людей щодо їх цивільних прав дають результати, все частіше люди, які пережили насильство або зіткнулися з дискримінацією, звертаються до уповноважених органів за допомогою так, як городяни знають, що їх почують і обов’язково допоможуть”

Варто зазначити, що схожі мурали розташовані у всіх великих містах України: Київ, Харків, Одеса, Львів тепер же цей список міст поповнить і наше рідне місто, дізнатися більше про правозахисну діяльність ООН в Україні можна дізнатися просканувавши QR-код, розташований на табличці біля малюнка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.