П’ятниця, 21 Червня, 2024

Маріупольські вандали псували міське майно на новорічні свята

Розпочався рік з руйнування святкових «гномів» біля головної ялинки міста. Окрім цього, маріупольці пошкодили арт-об’єкт на оновленому пірсі, фотозону в центрі міста та альтанки в парку ім. Гурова. Про це повідомили у міськраді. Далі на mariupol-future.

Вандали перенесли дерева з фотозони на Театральній площі. Були зірвані кріплення та зламані гілки у так званих «гномів». Зловмисників так і не встановили. Дерева одразу повернули на місця.

Сліди від взуття, подряпини та виламана підставка. Вандали пошкодили фіолетову хвилю на пірсі біля яхт-клубу «Азовсталь». Ймовірно, арт-об’єкт били ногами. Нижня частина скульптури почала розсипатися. Окрім цього, на пірсі зіпсували газон.

В парку ім. Гурова відпочивальники пошкодили альтанки, що розташовані в барбекю-зоні. У ККП «m.EHUB» повідомили, в утеплених будиночках були продірявлені обшивки. В деяких місцях видно, що їх хотіли підпалити.

«Пошкодження були виявлені після Різдвяного вечора. Закликаємо містян ставитися до комунальних об’єктів з відповідальністю», – розповіли у ККП «m.EHUB».

Не витримала уваги маріупольців і фотозона в старій частині міста. Там невідомі зіпсували гірлянду та вкрали новорічні кульки.

«Фотозону відкрили біля старовинних дверей. Ми плануємо їх відреставрувати. Та влаштування фотозон – це випробування нашого суспільства. Ми мріємо, щоб у Маріуполі та Україні порядних людей ставало більше»», – повідомив автор проекту Ярослав Федоровський.

Усі пошкодження прибирають комунальники. У міськраді наголошують, це додаткові кошти з бюджету. А тому закликають містян не псувати міське майно. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.