П’ятниця, 24 Травня, 2024

Рівні можливості для кожного у Маріуполі

Сьогодні Маріуполь йде шляхом великих європейських міст, і створює безбар’єрні громадські місця, повідомила про це голова відділу соціального захисту міста Маріуполь. Далі на mariupol-future.

На честь Міжнародного дня людей з інвалідністю був запланований концерт, цей захід вже став традицією  в нашому місті він дуже полюбився людям через те, що це чудова можливість маломобільним людям розкрити себе і показати свій талант на сцені. Але через карантинні обмеження дату його проведення перенесли. Напередодні свята було також направлено матеріальну допомогу людям з інвалідністю першої групи.

Як повідомляє голова даного департаменту, створення доступного середовища – це масштабні процедури, які тривають протягом цілого року. До цієї роботи підключено багато великих структур міської адміністрації. Про позитивний темп розвитку доступності в місті говорить рейтинг, що зростає, перевірити його можна на сайті “Доступно.UA”. За результатами дослідження цього сайту Маріуполь визнано найдоступнішим містом в Україні. Саме за зручність у муніципальному транспорті, спеціальну плитку на переходах та таблички зі шрифтом брайля Маріуполь отримав високі бали.

Практично всі важливі соціально-побутові структури в нашому місті обладнані спеціальними засобами для зручності людей з певними обмеженнями. Влада міста не збирається зупинятися на досягнутому адже ціль зробити місто максимально комфортним для усіх категорій жителів міста

Маріуполь став одним із перших міст України, які приєдналися до проекту дружини президента «Без бар’єрів». Вона створена з метою створення зручності для людей з інклюзією та створення рівних умов життя для кожного громадянина.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.