П’ятниця, 24 Травня, 2024

Допомога ініціативним маріупольцям

  Маріупольці, що проживають у Кальміуському районі, змогли отримати допомогу в ремонті під’їздів та дворових територій. Допомогу міським жителям міста надала громадська організація «Зелений центр Метінвест» та народний депутат України Вадим Новинський. Далі на mariupol-future.com.ua.

Наприклад будинку №8 на вулиці 24-й квартал понад 50 років. До ОСББ він увійшов лише рік тому. Даний будинок через свій  вік має чимало проблем, які будуть згодом усувати владу міста. Поки мешканці чекали старту ремонтних процедур від влади міста , вони вирішили  створити звернення з проханням про допомогу до Фонду Вадима Новинського у зверненні вони попросили встановити нові вікна та двері у їхньому під’їзді.

Як  повідомив представник компанії “К-Альянс” жителі даного будинку звернулися до фонду одні з перших, з проханням про надання допомоги. Мешканцям було надано матеріали необхідні для ремонту під’їздів, поштові скриньки, садовий інвентар. Були проведені роботи із встановлення пластикових вікон та дверей. Фонд допомоги виділив матеріал, а мешканці добровільно та організовано взяли участь у ремонті.

Тепер у будинку є нові поштові скриньки, а встановлені пластикові двері це  зробило під’їзд теплішим та безпечнішим і що не менш важливо  дозволило мешканцям будинку економити гроші за комунальні послуги. Крім того, в рамках проекту Фонду Вадима Новинського «Допомога кожному» спільно із Зеленим Центром Метінвест, мешканцям подарували саджанці дерев і квітів, які в майбутньому з’являться на території двору будинку.

Багатоповерхівка на вулиці Карпинського, 37а також потрапила до списку будинків, де вже провели оновлення. Тут у під’їзді зробили косметичний ремонт: пофарбували стіни, двері та упорядкували сходові майданчики. За словами голови дому, цього року будинку виповнилося 50 років і він давно вимагав оновлення. Завдяки участі у проекті «Допомога кожному», тут вдалося реалізувати благоустрій під’їзду.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.