П’ятниця, 24 Травня, 2024

Завершено капітальний ремонт дороги на вулиці Набережній

У Маріуполі завершився ремонт важливої транспортної артерії, яка зв’язує Лівобережний та Центральний райони. Результат роботи оцінив особисто міський голова Вадим Бойченко. Далі на mariupol-future.com.ua.

Як стало відомо з сайту міської ради в минулу п’ятницю успішно закінчилися масштабні ремонтні роботи дороги на вулиці Набережна.

За час роботи було відбудовано близько трьох кілометрів дорожнього покриття та реконструйовано деякі дорожні  конструкції. 

Був повністю знятий старий шар асфальту і покладений новий, тепер можна стверджувати, що нова дорога була побудована з нуля. Також замінені бордюри, встановлено нові знаки і намальована сучасна пластикова розмітка. Вздовж траси було встановлено нову огорожу, яка повинна мінімізувати аварійність на новій дорозі та підвищити максимальну безпеку для здоров’я,  життя водіїв та пасажирів. В новій огорожі передбачені розриви через які в разі дорожньо-транспортних пригод  автомобілі будуть без проблем об’їжджати місця аварії по зустрічній смузі. Цей важливий захід потрібен для того, щоб на дорозі не утворювалися пробки в разі аварії і водії мали можливість зекономити свій час не стоячи в дорожніх заторах.

Гарантія на нове дорожнє покриття, за словами підрядника який проводив реконструкцію вулиці, складає десять років. Важливо, що  повністю була відновлена система зливу води та прокладені нові каналізаційні труби. 

Міська влада повідомляє, що також в майбутньому вже  заплановано відновлення сімсот  метрів гідротехнічних споруд, а саме ─ міст через річку Кальчик та два шляхопроводи, які будуть з’єднані земляним насипом між ними. Отже в нашому місті стан доріг буде покращуватись з кожним роком. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.