Середа, 24 Липня, 2024

Ремонт квартири на вторинному ринку під ключ

На вторинному ринку нерухомості представлено безліч квартир у будинках яким понад 30, а то й понад 50 років. Квартири в таких будинках потребують капітального ремонту. Адже раніше під час будівництва житла було враховано зовсім інші норми, а зараз у людей вимоги виросли в рази. За масштабом та кількістю робіт ремонт квартир Київ практично нічим не відрізняється від капітального ремонту у новобудові.

Особливості ремонту вторинного житла

Ремонт у квартирі на вторинному ринку нерухомості є досить непростим, серйозним ділом, адже від якості робіт залежить довговічність подальшої експлуатації житла.

Вартість капітального ремонту у квартирі на вторинному ринку практично нічим не відрізняється від вартості ремонту квартири у новобудові. У виняткових випадках ремонт у квартирі на вторинному ринку може обійтися дорожче. Зокрема, коли в старій квартирі, крім обробки стін, необхідно буде повністю змінювати систему опалення, ставити нову електропроводку, демонтувати старі труби водопостачання та відведення, інше.

Першим етапом капітального ремонту вторинного житла є розробка дизайнерського плану майбутньої квартири. Завдяки йому ще задовго до початку ремонтних робіт можна визначити всі їх терміни. Вартість дизайн-проекту в першу чергу залежить від площі квартири та граничного бюджету замовника.

Де замовити послуги з ремонту квартир в Києві?

“NewStroy” є ремонтно-будівельною компанією, що базується в столиці України. За своїми плечима компанія має більш ніж десятирічний досвід успішного виконання ремонтних та будівельних робіт. “NewStroy” за багаторічний досвід роботи зарекомендувала себе як одна з найкращих ремонтно-будівельних  компаній в місті Київ.

Головними перевагами вибору послуг саме в компанії NewStroy є:

  • розробка детального та конкретного бюджету;
  • підбір виключно якісних матеріалів відповідно до бюджету;
  • у компанії працюють лише професійні робітники;
  • всі ремонтні роботи здійснюються строго у строк;
  • створення унікального дизайн-проекту квартири;
  • фіксована вартість роботи;
  • гарантія на ремонт 3 роки.

Крім цього, “NewStroy” має дуже зручний сервіс, завдяки якому:

  • на сайті можна заздалегідь самостійно розрахувати вартість ремонту у квартирі;
  • можливий розгляд замовлення послуг в оплату частинами.

Компанія “NewStroy” створила найкомфортніші умови для того, люди могли отримати високоякісне обслуговування та сучасний ремонт як у вторинному житлі, в новобудові, так і в будинку або офісному приміщенні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.