П’ятниця, 24 Травня, 2024

Маріупольці ефективно спілкуються з владою завдяки електронному сервісу “Депутат у смартфоні”

Електронні сервіси шаленими темпами розвиваються в нашому місті, пише сайт mariupol-future. За останні роки місцеві розробники добряче попрацювали над розробкою корисних і потрібних маріупольчанам електронних сервісів, завдяки чому в наш час Маріуполь є одним з найкомфортніших і найзручніших в плані інновацій містом України.

Що таке “Депутат у смартфоні” і як це працює в Маріуполі?

“Депутат у смартфоні” – черговий електронний маріупольський сервіс, спільний проєкт управління “Секретеріат ради” і Контакт-центру, ще одна сучасна унікальна форма комунікації влади та мешканців міста, яка може стати в подальшому ефективним каналом спілкування між маріупольськими чиновниками та мешканцями Маріуполя.

“Депутат у смартфоні” вже тривалий час працює в Маріуполі і вже встиг показати свою ефективність, про що говорять як самі чиновники, так і мешканці міста. Працює електронний сервіс за дуже простою схемою і не потребує особливих знань чи навичок від маріупольців.

Працює сервіс дуже просто: через сервіс кожен мешканець міста може передати своє звернення одному з депутатів міської ради через Контакт-центр, там звернення опрацьовують і передають на розгляд владі, яка швидко та ефективно реагує на звернення маріупольців про ту чи іншу проблему, яка виникла в місті.

Звертаються за допомогою додатку маріупольці через найрізноманітніші питання – наприклад, часто надходять звернення про незаконне зрізання дерев, що досить часто трапляється в нашому місті. Турбують маріупольців і глобальніші проблеми – наприклад, до влади надходять прохання про будівництво спортивних майданчиків, дитячих майданчиків в тому чи іншому районі міста та багато-багато іншого.

Співпраця з чиновниками у Маріуполі відбувається і через електронний сервіс “Мій депутат”

На цьому маріупольські розробники не обмежилися і вирішили створити ще одну можливість для комунікації влади та мешканців нашого міста. Для цього також в місті запустили ще один зручний електронний сервіс – “Мій депутат”.

Так, “Мій депутат” – це ще одна електронна розробка від маріупольських програмістів, за допомогою якої мешканці Маріуполя мають змогу дізнаватися про роботу депутатів Маріупольської міської ради. Сервіс “Мій депутат” було засновано на базі сіті-бота “Назар” – тут було створено окремий модуль “Мій депутат”. До слова, детальніше про роботу сіті-бота “Назар” – читайте тут.

Як працює електронний сервіс для спілкування з депутатами? Функціонал розробили таким чином, щоб мешканець міг отримати необхідні дані в будь-який час і в будь-якому місці. Достатньо просто внести базову інформацію про мешканця Маріуполя – наприклад, потрібно внести інформацію про адресу. Після цього сіті-бот дає інформацію про закріпленого за адресою депутата, посилання на сторінку депутата, щоб мешканець міг з ним зв’язатися або ж звернутися до нього.

Маріупольці задоволені електронними сервісами свого міста і з радістю користуються ними, але сподіваються, що влада подбає про розробку і інших сервісів для інших галузей діяльності в місті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.