П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Маріуполь незабаром порине у новорічну казку. Як прикрасять місто на свята

Щороку наше місто вдягає новорічне вбрання. З кожним роком окраса Маріуполя становиться все яскравіше. Більше на сайті mariupol-future.com.ua.

Зараз вже розпочалися підготування. Цього року в нашому місті буде відкрито три локації: в парку Ювілейний ім.Гурова в Кальміуському районі, на площі біля Драматичного театру в Центральному районі, в парку «Веселка» в Лівобережному районі. Святкове відкриття буде 19 грудня на День Святого Миколая.

Директорка ККП «m.EHUB» Марія Слета розповіла, що традиційно головною локацією стане Театральна площа. Тут можна буде відвідати новорічний ярмарок, центральну ялинку, резиденцію Діда Мороза та святкову ковзанку. Вона також розкрила деталі святкових прикрас. Так, головна ялинка буде декорована, як і в минулому році, в стилі Нью-Йоркського святкового дерева. Між іншим, маріупольська красуня того року виграла звання найкрасивішої ялинки в Україні. Марія Слета доповнила, що новорічний ярмарок буде проходити від Драматичного театру до підземного перехіду. А також – біля ковзанки та в парку Ювілейний ім.Гурова.

Усі святкові локації будуть працювати до 14 січня. То ж у маріупольців буде майже місяць насолодитися новорічною красою міста.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.