П’ятниця, 24 Травня, 2024

Вулицю Набережну капітально відремонтували. Чому водії не задоволені?

Магістраль поєднує Центральний район міста з Лівобережним. Щодня вулицею Набережною їздять тисячі маріупольців, пише mariupol-future.com.ua.

Капітальний ремонт дороги розпочали у травні. Зняли верхній шар асфальту. Вирівняли покриття та поклали ще два шари нового асфальту. На ділянці від КП «Комунальник» і до пост-мосту працювали турецькі підрядники, вже відомі у місті якісним ремонтом проспектів Миру та Будівельників. Усього оновили 3 кілометри дороги.

Під час ремонту звернули увагу і на облаштування зливової системи. Так, під час дощів уся вода стікатиме за межі дороги, гарантують дорожні робітники.

Окрім нових бордюрів та знаків, встановили огорожу вздовж дороги.

«Розділовий паркан з оцинковки дозволить уникнути лобових зіткнень на цій швидкісній магістралі», – повідомив директор департаменту транспорту та зв’язку Василь Клат.

За задумом спеціалістів, водії мають не перевищувати швидкість, тим самим мінімізувати аварійність. 

Проте на практиці виходить зовсім інше. Перша дорожньо-транспортна пригода на вулиці Набережній сталася у вересні. А за останній тиждень, за інформацією правоохоронців, на цій дорозі вже зафіксували три аварії. Виною всьому – перевищення швидкості. 

Через зіткнення ускладняється рух транспорту, водії вимушені чекати, коли автомобілі заберуть з місця ДТП. А виїхати на зустрічну смугу, аби об’їхати аварію, неможливо через паркан.

«Я зараз частіше з Лівобережжя їжджу через Кальміуський район, бо невідомо, чи потраплю на Набережній у пробку чи ні», – скаржиться водій Євген.

У профільному департаменті пояснюють, через установку бар’єру проїжджа частина звузилася, тому закликають водіїв бути обережними на дорозі. Аби не утворювалися затори, зроблять три секції у паркані, які можна буде зняти, аби автомобілі виїжджали на зустрічну смугу. Робитимуть це у разі аварій. 

Загальна вартість капітального ремонту вулиці Набережної складає 120 мільйонів гривень. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.