П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Маріуполі встановлюють головну ялинку

Цими вихідними стартували роботи з встановлення головного символу свята на Театральній площі на даний момент ялинку вже встановлено. Наразі роботи по збору декорацій вже  завершуються. Далі на mariupol-future.

У  місті Маріуполь повною мірою готуються до святкування нового року і Різдва Христового так сьогодні була встановлена ​​ялинка. Висота хвої становить понад чотирнадцять метрів заввишки і три метри завширшки від основи. Ялинку прикрасять іграшками та фарбами різних кольорів. Замість гірлянд цього року буде ілюмінація. Вона засяє  для містян  у нью-йоркському стилі. Крім головного новорічного атрибуту, на площі планується встановлення різних тематичних святкових декорацій та локацій.

Дев’ятнадцятого грудня поточного року для  маріупольців та гостей міста будуть працювати різні торгові точки та цікаві атракціони. Нічого так добре не сприяє новорічному настрою, як можливість відчути пряний запах глінтвейну та апетитний запах солодкої святкової випічки, всі ці продукти можна буде знайти на торговому ярмарку, який як і велика ковзанка незабаром запрацює на центральній площі.

А для малюків буде представлений особливий приємний сюрприз – можливість побачити святого Миколая та попросити його про бажаний подарунок у його будиночку-резиденції, який можна  буде зустріти на площі дев’ятнадцятого грудня .

Також ялинки будуть встановлені ще у двох міських районах Маріуполя, у Лівобережному та Кальміуському. У  головному  міському парку «Веселка» та у нещодавно оновленому парку імені Гурова, для мешканців міста також будуть підготовлені казкові ялинки, різноманітні святкові декорації та ярмарки, які радуватимуть маріупольчан до середини січня дві тисячі двадцять другого року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.