П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Маріуполі збудують два житлових комплекси у Приморському та Центральному районі

Приватні інвестори взяли участь у конкурсі міської ради на будівництво квартир. Ініціативу бізнесменів підтримали члени виконкому, але зі спеціальними умовами.

Бізнесмени планують використати земельну ділянку на вулиці Чорноморській біля школи №26. Будуватимуть чотири десятиповерхівки. В житловому комплексі буде 324 квартири. За вимогою міської ради 10% з них мають перейти у комунальну власність. Про це дізнавалася журналістка mariupol-future.com.ua.

«Рівень квартир «Комфорт» та «Комфорт+» з підземними паркінгами та поряд ще буде один паркінг», – розповів заступник міського голови Сергій Захаров.

Також будуть передбачені приміщення для підприємців. За планом почнуть будувати вже влітку 2022 року. 

Інша приватна компанія проявила ініціативу збудувати два будинка на вулиці Пилипа Орлика, що у Центральному районі. Там вже незабаром можуть з’явитися дев’ятиповерхівки на понад півтисячі квартир. Для будівництва думають використати майданчик за ринком.  

У профільному департаменті повідомили, в проекті взяли участь два українських приватних інвестори – з Києва та Полтавської області. 

До програми компанії допустила спеціальна комісії. А дозвіл на будівництво мають надати депутати на сесії міськради. 

Конкурс із залучення інвесторів на будівництво у Маріуполі житлових будинків відкрили у вересні. За словами представників міської ради, такі конкурси дозволять створити прозорі і сприятливі умови для реалізації інвестиційних проектів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.