П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Маріуполі розробляють нові маршрути громадського транспорту

Наразі у профільному департаменті активно займаються розробкою транспортної Стратегії-2030. Фахівці планують пустити автобуси і тролейбуси туди, де нині вони не працюють, пише mariupol-future.com.ua.

Серед нових маршрутів може бути і рейс через мікрорайон Новоселівка. Маріупольці розповідають, з приватного сектора ходять на зупинку до площі Кірова. А це не менше 20 хвилин пішки. 

«Я їжджу не часто, а коли потрібно. Йду туди. Звідти ходить чимало транспорту», – ділиться житель Новоселівки Олександр Жижко.

Окрім цього, маріупольці скаржаться, що не можуть доїхати до кардіоцентру або лікарні швидкої медичної допомоги. 

«Хворі з проблемами серця мають ходити пішки, а це – дві зупинки», – пишуть містяни у соціальних мережах.

Аби вирішити цю проблему, у міськраді хочуть відновити рух транспорту по маршруту 201. Але що саме поїде цими вулицями, поки невідомо. Бо вільних автобусів і автономних тролейбусів у парку міста немає. В межах існуючої транспортної моделі увесь транспорт розставлений оптимально, повідомили у департаменті. Тому планують для початку закупити нові тролейбуси з автономним ходом. Для цього реалізують інвестиційний проєкт сумісно з Європейським банком реконструкції та розвитку.

«Щойно пройдуть офіційні паперові процедури, ми перейдемо до процесу закупівлі. На той час сформуємо транспортний попит, транспортну пропозицію та оптимізуємо маршрутну мережу», – розповів директор департаменту транспорту та зв’язку Василь Клат.

Тому вже наступного року переглядатимуть маршрути по місту. А запускатимуть транспорт у 2023 році. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.