П’ятниця, 24 Травня, 2024

Програма «Місто без околиць» охопить віддалені мікрорайони

Муніципальна програма “Місто без околиць” продовжить реалізувати заплановані проекти вже наступного року. У планах кардинально покращити життя людей із віддалених районів міста. Це повна реконструкція простору відпочинку, навчання та поліпшення транспортної комунікації, легке та швидке отримання адміністративних послуг, розвиток міського транспорту. Далі на mariupol-future.

Як повідомив один із заступників мера міста Вадима Бойченка Позитивними змінами програми «Місто без околиць» планують охопити тридцять сім селищ, що знаходяться у Маріупольському районі та мікрорайонів Маріуполя.

Розвиваючи і створюючи всі необхідні умови для комфортного життя жителів віддалених районів, Маріуполь стає кращим і сучаснішим так-як щастя маріупольців це те, що допомагає місту розвиватися. Для міської адміністрації – важливо, щоб кожен мешканець Маріуполя відчував себе комфортно у місті. 

Сучасна інфраструктура та якісне обслуговування в державних структурах стануть доступні всім громадянам. 

Також представники влади повідомляють, що стратегія розвитку віддалених районів створювалася та коригувалася спираючись на запити городян.

Так, у наступному 2022 році заплановано капітальний ремонт двох шкіл, у планах покласти близько 90 км нового асфальту на вулицях, встановити освітлення на 8 вулицях міста та облаштувати алеї в яких маріупольці змогли б відпочивати всією родиною.

У рамках проекту вже збудовано нову амбулаторію в мікрорайоні Курчатова, стартував ремонт сімейної амбулаторії на Черемушках, капітально відремонтовано школу №47 у селищі Україна. Відкрито новий дитячий садок №39 у селищі Волонтерівка та оновлено дитсадок №117 у мікрорайоні Черемушки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.