П’ятниця, 24 Травня, 2024

Проект «Простір Мрії» – незабаром відкриття

В нашому місті продовжується реалізація програми «Маріуполь – Велика культурна столиця». Фіналом цієї програми буде відкриття оригінальної виставки скульптур «Простір Мрії» під відкритим небом. Далі на mariupol-future.com.ua.

Автором усіх витворів є скульптор Богдан Козиченко, який дуже відомий в Україні. Виставка буде уявляти собою сім скульптур – сім великих морських каменів. Кожна з них має розмір від 1,8 м до 2,2 м та зроблені з склопластика, який є сучасним міцним і красивим матеріалом. За повір’ям морська галька з отвором виконує бажання. Саме цим надихнувся автор, створюючи свої скульптури.

Перша скульптура має білий колір, що символізує колір світлих мрій.

Друга інсталяція – протилежність першій. По формі та стилю вона кардинально інша. Не має отвору, як у інших. І нагадує якийсь космічний круг.

Третя скульптура виставки повинна з подвійною силою виконувати бажання, адже має два отвора. Вони символізують два «ока творця».

Четверта фігура проекту має незвичну хвилясту форму та схожа на серце. Вона нагадує хвилі на морі. Та надихає про думки, які химерні камінці може створити могутнє море.

П’ята скульптура виглядає дуже елегантно та має приємну округлу форму.

Шоста інсталяція досягає висоту 2,2 м та зроблена в вигляді шару з отвором.

А ось сьома фігура, на відміну від шостої, має чіткі лінії та чорний колір.

Відкриття виставки планується на кінець осені 2021 року. Місце проведення ще обговорюється з організаторами. «Але це точно буде якась з оновлених локацій міста, можливо Юбілений парк ім.Гурова» – заявляють вони.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.