П’ятниця, 24 Травня, 2024

Кращий магазин освітлення у Маріуполі

На сьогоднішній день питання освітлення набуло, крім свого прямого призначення, відтінку декору та інтер’єрності. Адже сучасний вибір світильників, ламп та люстр настільки великий, що підібрати щось під інтер’єр власноі оселі цілком нескладно.

Ультрафіолетові Лампи, світлодіодні світильники, вуличне освітлення і навіть настільна лампа – все це забезпечить додатковим затишком та стилем.

Ми розповімо вам про магазин, який запропонує широкий вибір предметів освітлення, де маріупольці можуть придбати якісний товар від світових виробників.

Докладніше про магазин

Мережа Brille offline на даний момент складається з 25 магазинів, розташованих по всій території України.

Широкий асортимент товарів представлений:

 • люстрами;
 • бра;
 • вуличними світильниками;
 • настільними лампами;
 • лампочками тощо.

Кожен, для того, щоб придбати необхідний товар, може як особисто прийти в магазин Brille, розташований у його місті, так і скористатися онлайн-шопінгом на офіційному сайті мережі.

Щодо оплати, то мережа Brille пропонує варіанти розрахунку у вигляді:

 1. готівкового платежу (замовлення оплачується в національній грошовій одиниці; під час отримання замовлення кур’єр зобов’язаний зробити видачу вам відповідної накладної, яка є гарантійним талоном);
 2. безготівкового платежу (якщо платник належить до юридичних осіб, тоді під час оформлення замовлення необхідно не забути про зазначення юридичних реквізитів, куди буде відправлено рахунок для оплати; після того, як оплату буде здійснено, потрібно надіслати номер та дату платежу (або копію квитанції) на офіційний e-mail мережі, гроші, як правило, зараховуються на рахунок компанії протягом одного-двох днів, після чого здійснюється передача замовлення кур’єрам);
 3. оплати на сайті (сервісом надається можливість здійснення оплати банківською карткою, або грошовим переказом);
 4. накладного платежу (під час отримання замовлення клієнт може оглянути і перевірити замовлення, і тільки після цього зробити оплату).

Трохи про один із найпопулярніших товарів

Ультрафіолетові лампи очищають поверхню та повітря від таких небажаних “гостей”, як:

 1. віруси;
 2. бактерії;
 3. цвіль;
 4. різні грибки та шкідливі мікроорганізми.

Також сучасними ультрафіолетовими лампами випромінюється світло, яке є особливо ефективним для боротьби з патогенами.

Ультрафіолетовим променям під силу очищення повітря у житловому приміщенні, лікарняній палаті, шкільному кабінеті та навчальній аудиторії за короткий проміжок часу.

Ефективність та знезараження пов’язані зі здатністю ультрафіолетового випромінювання ушкоджувати геном того чи іншого мікроорганізму, що не дає збудникам розмножуватися.

Варто відзначити, що мережа магазинів Brille пропонує не лише бактерицидні лампи у широкому виборі, але й багато сучасних ультрафіолетових ламп, які борються з комахами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.