П’ятниця, 24 Травня, 2024

Маріупольські комунальники готові до погіршення погоди

З 15 листопада працюватимуть в посиленому режимі – вже розробили графік цілодобового чергування. Керуватимуть роботою фахівці спеціальних логістичних центрів. Кожне комунальне підприємство відповідатиме за свої маршрути. Далі на mariupol-future.

Так комунальники домовилися: головні вулиці і проспекти міста чиститимуть від снігу працівники КП «Комунальник». Дорогами і тротуарами в Центральному і Приморському районах займатимуться «зеленбудівці». А за чистоту і комфорт в Лівобережному та Кальміуському районах відповідатиме підприємство «Маріупольавтодор».

«Для цього ми підготували 100 спеціальних снігоприбиральних та посипальних машин. Деяку літню техніку переобладнали під «зимовий» режим», – розповідає директор КП «Комунальник» Олександр Царьок.

Усього розробили понад 30 маршрутів. В пріоритеті – шляхи до шкіл, лікарень та інших адміністративних закладів.

«У місті понад 1200 кілометрів дороги, які будуть обслуговувати три комунальних підприємства. «Зеленбуд» також прибиратиме 430 кілометрів тротуарів. «Автодор» – 560 зупинок громадського транспорту», – повідомив перший заступник міського голови Михайло Когут.

Цього тижня готовність робітників до можливої негоди перевірив мер Вадим Бойченко. Для очільника міста провели показові навчання. За тривогою комунальники виїхали на маршрути для нібито усунення наслідків заметілі та ожеледиці.

«За повною готовністю міста до негоди стоїть велика робота кожного працівника комунального підприємства. Щороку ми посилюємо рівень підготовки новою технікою», – розповів міський голова Вадим Бойченко.

Цієї зими займатимуться не тільки вулицями Маріуполя. Зона відповідальності підприємств розширилася. В маршрути додалися дороги і в населених пунктах усього Маріупольського району.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.