Середа, 24 Липня, 2024

На одне небезпечне перехрестя стане менше в Маріуполі

З 3 листопада поточного року йде облаштування одного з найнебезпечніших перехресть нашого міста. Мова йде про так зване «перехрестя п’яти доріг», що в Центральному районі Маріуполя на перетині вулиць Карпінського та Котляревського. З початку 2021 року тут вже трапилося 7 аварій. Далі на mariupol-future.com.ua.

З ініціативи патрульної поліції в Донецькій області, ще влітку організували односторонній рух на вулиці Кальміуській. А зараз почалося облаштування «кругового» перехрестя, яке надасть більше пропускну можливість, вищий рівень безпеки та об’єднання більше ніж чотирьох напрямків руху. 

Завершити робити планують до кінця листопада, за умовами сприятливої погоди. Адже зараз все частіше йдуть дощі, які заважають працівникам продовжувати ремонт.

В середині кільця  з’явиться клумба з квітами навесні. Її зроблять спеціалісти з КП «Зеленбуд», які зараз провели підготовчі роботи: розрівняли грунт та встановили каміння для бордюру.

В соціальних мережах водії міста дуже радісно відгукуються за таку гарну ідею по  перетворенню небезпечного перехрестя в комфортне та дійсно безпечне.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.