П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Міжобласні перевізники потерпають від збитків. Чому маріупольці відмовляються від поїздок?

На маріупольському автовокзалі ані черг з пасажирів, ані автобусів. Чимало рейсів скасували через малий попит. А ті перевізники, які продовжують працювати, возять майже пусті салони, пише mariupol-future.com.ua.

Вже місяць Маріуполь перебуває в «червоній зоні» карантину. Згідно з постановою Кабміну обмеження торкнулися і міжрегіональних перевізників. Працювати можна лише з COVID-сертифікатом. Відповідні документи повинні мати з собою і пасажири. Перевіряють їх правоохоронці на блок-постах.

Їздити можна з сертифікатом про повну вакцинацію або з однією дозою, з довідкою про одужання від коронавірусу, негативним ПЛР або експрес-тестом“, – зазначила старша інспекторка відділу комунікації ГУНП у Донецькій області Валерія Осипець.

Саме через ці обмеження маріупольці відмовляються від поїздок, впевнені водії. З початку посиленого карантину перевізник «Маріуполь-авто» був вимушений скорегувати роботу понад 100 міжобласних рейсів.

«У пасажирів немає сертифікатів про вакцинацію. Їм не можна їздити з нами. Вони обирають приватні рейси»,  – розповіли перевізники.

Поїхати з Маріуполя без проблем можна в межах двох областей – Донецької та Луганської. Щодня ходять автобуси до Слов’янська та Сєвєродонецька. Серед маршрутів, які не користуються попитом – Запоріжжя, Одеса та Київ.

«Більше ніж вдвічі у нас знизився пасажиропотік. Скасовуємо по три-чотири рейси вдень. Хоча з кожним днем ситуація стає кращою. Можливо більше маріупольців зробили щеплення», – розповіла начальниця маріупольського автовокзалу Світлана Чернявська.

А ті, хто попри карантин, хоче подорожувати без обмежень, обирають приватні сервіси. Наприклад, на «Blablacar» на ці вихідні до столиці налічує понад 10 пропозицій. Вартість місця в автомобілі стартує від 600 гривень. Але квитки на такі рейси швидко розкуповують, при цьому є вірогідність натрапити на шахраїв. До того ж хоча там документи про вакцинацію не потрібні, перевізники не несуть відповідальність за вашу безпеку, нагадують правоохоронці.   

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.