П’ятниця, 24 Травня, 2024

В громадському транспорті Маріуполя посилено санітарну обробку

Щодня тисячі маріупольців користуються громадським транспортом і, зважаючи на це, транспорт може бути одним з епіцентрів розповсюдження інфекції коронавірусу. З початком карантину, санітарна обробка маріупольських трамваїв, тролейбусів та автобусів здійснюється щоденно, а з переходом в нову зону адаптивного карантину введено посилені заходи для забезпечення санітарних норм, пише mariupol-future.

Відтепер повне прибирання в громадському транспорті буде здійснюватися в нічний час та безпосередньо перед виходом на маршрут, додаткова дезінфекція буде також при заході транспорту на кінцеві зупинки. Таке рішення було прийнято в рамках протидії розповсюдженню вірусу і його озвучив сьогодні начальник Маріупольського трамвайно-тролейбусного управління Віталій Донєв.

Також керівник управління зазначив, що під час дезінфекції використовують безпечні для громадян засоби, котрі рекомендовані Держпродспоживслужбою. У громадському транспорті оброблятимуться санітайзерами, в першу чергу, сидіння, скло та поручні.

Чиновники закликають громадян дотримуватись норм карантину та соціальної дистанції та використовувати захисні маски при поїздках. На лінії працює інспекційна група з виявлення фактів недотримання карантинних обмежень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.