Середа, 24 Липня, 2024

Чому важливо правильно сортувати сміття

Проблема великої кількості сміття є однією з головних на порядку денному в екологів. Щорічно у світі викидається побутового сміття достатньо для сильного забруднення ґрунту, атмосфери та шкоди живим організмам. Основний фактор – розкладання, через яке продукти розпаду потрапляють у ґрунт, отруюючи воду, кореневу систему рослин та сільськогосподарські культури, що вирощуються на певній ділянці землі. Через це продукція стає непридатною для споживання. Щоб виключити подібний результат, слід правильно сортувати сміття такими шляхами:

 • поділ харчових та побутових відходів;
 • сортування побутових відходів, що підлягають переробці;
 • утилізація біовідходів (трава, листя, сухі гілки дерев).

Чому важливо сортувати сміття:

 • для зменшення навантаження на безліч підприємств, що виготовляють вироби із пластику, металу та дерева. Перетворення побутових виробів, що відслужили, у вторсировину дозволить скоротити кількість речей, що викидаються на звалища;
 • небезпечні види відходів не повинні опинятися у загальних урнах взагалі. До подібних виробів належать батареї, акумулятори, лампи, термометри;
 • для скорочення витрат на утилізацію сміття, що вивозяться відповідними автомобілями.

Через війну навантаження на довкілля помітно знижується, а природні ресурси (зокрема – нафту, з якої виготовляються PET ємності) використовуються раціональніше. Окремі види сміття (ті, що не підлягають переробці), спалюються на відповідних заводах, які контролюють рівень викидів.

Як правильно сортувати сміття?

Щоб почати самостійно сортувати відходи, не потрібні великі зусилля. Потрібно лише розподіляти сміття за категоріями:

 • папір. Сюди належать старі блокноти, газети, зошити + картон;
 • метал. Кришки для банок, консервні банки, фольга, дюралеві банки з-під напоїв;
 • Скло. Ампули, флакони. Окремо варто виділити жароміцне скло, яке не можна змішувати із звичайним через відмінності у способі переробки;
 • небезпечні відходи. Елементи живлення, лампи, термометри, медикаменти з простроченим терміном придатності;
 • органічні відходи. Їжа, пакетики чаю, серветки, залишки свійських рослин;
 • пластик. Пляшки, плівки, коробки.

Контейнери, призначені для сортування сміття, відрізняються кольором. Жовтий використовується для пластикових відходів, зелений потрібний для харчових відходів, синій – папір. Якщо потрібні якісні контейнери для сортування сміття на замовлення в Києві, звертайтесь до фахівців компанії KF Systems. Конструкції можуть бути встановлені на будь-якому об’єкті, завдяки чому забезпечується не тільки правильне поділ відходів, але й покращується обстановка навколо – розкиданого сміття поблизу.

Де замовити баки для сортування сміття?

Компанія KF Systems займається випуском баків для сортування різних видів відходів. Для оформлення замовлення клієнту потрібно звернутися за вказаними координатами, після чого вказати параметри та кількість виробів. Готові контейнери доставляються максимально швидко за адресою, вказаною замовником.

Баки для сортування сміття можуть бути встановлені не тільки біля будинків, а й у торгових центрів, адміністративних будівель, парках та інших місцях масового скупчення людей. Не слід забувати про приватний сектор, який часто ігнорується під час планування місць збору сміття. Гарантується довговічність та надійність контейнерів для роздільного збирання відходів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.