П’ятниця, 24 Травня, 2024

Ілон Маск би позаздрив: електротролейбуси у Маріуполі

У Маріуполі відбувається модернізація рухомого складу громадського транспорту. В рамках проекту цього тижня у місто прибули перші 3 з 15-ти тролейбусів обладнаних автономним ходом. Далі на mariupol-future.

Відмінною рисою нового транспорту є поєднання в собі функцій тролейбуса і автобуса. Машини можуть рухатись завдяки обладнанню автономним ходом до 20 км, що дасть можливість розширити вже наявні логістичні маршрути та створити більш розгалужену та доступну систему громадського транспорту у місті. Тролейбуси рухатимуться автономно тому, що обладнані електродвигуном та акумуляторною батареєю, яка заряджається під час руху на лінії та може зберігати енергію.

«Тролейбуси обладнані системою автономного ходу до 20 км. Системами кондиціонування, встановлені датчики пасажиропотоку і камери відеоспостереження. У салоні встановлені комфортні сидіння та інформаційні системи», – розповів директор департаменту транспорту та зв’язку Василь Клат.

У Департаменті транспорту та зв’язку також повідомляють, що до кінця року «новоприбулі» пройдуть обкатку та вже з 2021 року будуть випущені на маршрути.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.