Середа, 24 Липня, 2024

Влада міста планує закупити 50 нових тролейбусів

Міська адміністрація планує укласти тендер на придбання півсотні  нових електроавтобусів до автопарку міського транспорту. Далі на mariupol-future.com.ua.

Про це повідомив міський голова Вадим Бойченко під час засідання виконавчого комітету .

Таким чином, у планах запустити на дороги міста сумарно триста одинадцять одиниць громадського транспорту. Як результат частка екологічної електротехніки складе шістдесят відсотків від загальної суми, приємним бонусом даного рішення для мешканців міста, є той факт, що зі збільшенням частки електроавтобусів зменшуватимуться викиди шкідливих елементів в атмосферу, які впливають на екологію та спричиняють додаткове забруднення повітря у межах міста Маріуполь. 

Так, наприклад, у дві тисячі п’ятнадцятому році відсоток екологічно чистого транспорту в місті становив лише тридцять відсотків.

Також  Вадим Бойченко розповів міьскій пресі, що на даний момент активно ведуться переговори з Європейським інвестиційним банком, про надання фінансів на реалізацію даного проекту.

Тенденція зростання попиту на послуги комунального транспорту серед мешканців міста під час епідемії коронавірусу стала фінальною причиною, яка вплинула на рішення про закупівлю додаткових автобусів на старі маршрути. 

Наразі місто вже закуповує найсучасніше обладнання для технічного обслуговування оновленого автопарку Маріуполя. Конкретно це оснащення купується за кошти які були наданні  Міжнародною фінансовою корпорацією. Загальна вартість всього допоміжного обладнання становить півтора мільйони гривень. Частину закуплених інструментів вже передано на інвентаризацію до Маріупольського трамвайно-тролейбусного управління.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.