П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Маріуполі відновили ремонт школи №27

Близько півроку на будівельному майданчику було тихо. Підрядник встиг провести демонтаж, вставити вікна та оновити систему опалення. Нині за планом триває ремонт даху, пише mariupol-future.com.ua.

«За проектом завершення капітального ремонту мало відбутися 30 вересня цього року. Але у грудні 2020 року всі роботи було зупинено. І тільки з вересня 2021 року почалося продовження ремонту», розповідає представниця батьківського комітету Олена Курібло.

Через те, що будівельники розібрали покрівлю та залишили її у такому стані в негоду, на стінах з’явилася пліснява та, навіть, виросли гриби.

У міськраді пояснюють, проект фінансує Європейський інвестиційний банк. Кошти місту повертати не потрібно. Але поки кошти не надходять. Вартість ремонту 104 мільйона гривень. З них 10 мільйонів – гроші софінансування з міського бюджету. Ті роботи, які вже виконали, ще не були профінансовані. Підрядній компанії довелося витратити власних 11 мільйонів гривень. Продовжувати  ремонт далі будівельники були не згодні.

 Гімназія мала стати ще одною опорною школою у Центральному районі. Окрім сучасного ремонту та меблів, в проекті запланована найновіша техніка, комп’ютери, спортивні зони та облаштована територія.

Декілька разів батьки зустрічалися і з підрядником, і з представниками муниціпалітету. Реакція така – визначилися з новим графіком робіт. Заступник міського голови Маріуполя Олександр Кочурін затвердив, школи відкрити мають 1 вересня 2022 року. Дах ремонтують за гроші підрядника. Поки чекають на фінансування.

«До зими необхідно зробити дах, запустити систему опалення, закупити будматеріали, щоб не витрачати час та взимку працювати всередині школи. Сподіваюся, що підрядник свої обіцянки виконуватиме. А муніципалітет, у свою чергу, разом з батьками стежитиме за дотриманням графіка», – повідомив Олександр Кочурін.

А поки вже другий рік близько тисячі учнів навчаються у сусідніх школах в районі. Аби прискорити ремонтні роботи, батьки створили петицію міському голові Маріуполя.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.