П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Маріуполі обмежують транспорт для пенсіонерів

З 15 жовтня пенсіонери, які не мають COVID-сертифікатів, сплачуватимуть за проїзд в громадському транспорті. У міськраді повідомили, таке обмеження прийняли на черговому засіданні комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише mariupol-future.com.ua.

Нововведення стосується лише пенсіонерів за віком. Їм дозволять їздити безкоштовно, якщо є хоча б одне щеплення від коронавірусу. Також можна буде показати довідку про нещодавно перенесену хворобу або про протипоказання до вакцини.

«У разі, якщо ці документи відсутні, за проїзд такі літні пасажири мають платити. Тим самим, ми хочемо обмежити їхнє пересування», – розповів заступник міського голови Маріуполя Аркадій Мєшков. Ця норма діятиме до скасування режиму «червоної зони» карантину в Маріуполі.

Медики наголосили, ситуація з захворюваністю у місті стабільно напружена. Кількість нових інфікованих ще й досі залишається високою. Аби скасувати «червону зону», в добу має бути менше 55 ушпиталених пацієнтів. Проте за минулу добу до лікарень поступило 79 хворих маріупольців.

«Майже усі хворі – літні люди, віком від 60 років. Серед них близько 2% зробили повний курс вакцинації. Тому закликаємо робити щеплення», – наголосив директор міської лікарні №9 Олександр Железняк.

Окрім цього, у міськраді анонсували можливе обмеження для усіх пасажирів. Якщо епідеміологічна ситуація погіршуватиметься, заборонять проїзд усім невакцинованим пасажирам. Тобто користуватися громадським транспортом можна буде лише після пред’явлення сертифікату про вакцинацію. Але рішення ще не прийнято. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.