Середа, 24 Липня, 2024

Мінінфраструктури анонсував появу «InterCity+» у Маріуполі

З початку листопада поточного року Мінінфраструктури України оголосив про появу швидкісних міжміських поїздів «InterCity+» у нашому місті. До 2024 року планується запустити  між всіма обласними містами швидкісне залізничне сполучення. Далі на mariupol-future.com.ua.

Для реалізації проекту буде електрифіковано 500 км українських з/д. Якраз найближчим часом цим і займеться «Укрзалізниця». Саме тому, що не було електрифікації,  маріупольці й не могли скористатися швидкісним поїздом раніше.

Планується з’єднати такі великі міста за допомогою «InterCity+», як Ужгород, Чернівці, Луцьк, Житомир, Чернігів, Суми, Кропивницький, Маріуполь, Миколаїв, Херсон. Загалом це буде більше 10 міст обласного значення.

Також оголошується і про зміни в керівництві «Укрзалізниці». Так, з 2022 року перевезення пасажирів переходять в керуванні до компанії Deutsche Bahn DB Engineering&Consulting з Німечинни. Як відзначив міністр Мінінфраструктури Олександра Кубраков, ця компанія вже реалізує такий досвід у Казахстані та він достатньо вдалий.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.