Середа, 24 Липня, 2024

Насіння конопель – їжа майбутнього

Конопля завжди була присутня в житті людини в різних проявах: як будівельний матеріал, продукт харчування та засоби для лікування багатьох недуг. В останні роки серед людей, які дотримуються здорового способу життя, набирає популярності вживання насіння конопель та конопляної олії. У їжу використовуються продукти коноплярства з технічних сортів, які впливають на свідомість і здоров’я людини. Щоб переконатися в дивовижних здібностях того продукту, рекомендуємо купити насіння конопель в DubaSeed.

Особливості конопляного насіння

Головною перевагою конопляного насіння є їх висока поживність і гіпоалергенність. На відміну від інших продуктів рослинного походження в насінні відсутній білок глютен, який викликає непереносимість і є потужним алергеном. У насінні конопель міститься велика кількість альбуміну та глобуліну, які практично повністю засвоюються організмом і за своєю структурою ідентичні білкам людини. В їжу вживають очищені ядра конопляного насіння або неочищене насіння, яке перед вживанням замочують у воді і подрібнюють. Насіння можна додавати до різних страв, готувати з них випічку, каші, смузі, протеїнові коктейлі. Насіння конопель можна проростити і використовувати для свіжих салатів. Для цього неочищене насіння конопель на кілька годин замочують у воді, а потім викладають між двома шарами вологої марлі в теплому місці. Марлю періодично змочують, щоб процес пророщування не зупинився.

Крім білків, вітамінів і мікроелементів насіння конопель містить велику кількість цінних жирів. Їхній склад ідеальний для людського організму і не чинить на нього негативного впливу. У їжу рекомендується використовувати нерафіновану конопляну олію холодного віджиму. Для збереження всіх корисних речовин його не піддають тепловій обробці, а додають до готових страв. Рекомендована добова норма має перевищувати 2-3 ст. ложок.

Використання насіння конопель у косметології

Косметика з екстрактами коноплі та конопляною олією користується популярністю у засобах по догляду за проблемною та віковою шкірою. Дерматокосметика з конопляною олією допомагає позбутися вугрового висипу, екземи, прищів та різних дерматитів. Регулярне використання таких засобів вирівнює колір шкіри, робить її бархатистою та чистою.

Крім косметичних засобів можна використовувати якісну конопляну олію. Воно добре зволожує шкіру, допомагає призупинити процеси старіння та запустити регенерацію клітин. Антиоксиданти, що містяться в олії конопель, омолоджують шкіру, а у разі використання для догляду за волоссям, відновлюють його структуру і сприяють активному зростанню. Омега – 3 та Омега – 6 жирні кислоти запобігають ламкості і роблять їх еластичними та «слухняними».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.