Субота, 22 Червня, 2024

Маріуполь разом зі Швецією розпочне модернізацію системи теплопостачання

Угоду підписали, адміністрація міста та транснаціональна корпорація Північне екологічне об’єднання. Мета угоди модернізувати маріупольську систему теплопостачання, і зменшити кількість споживання природного газу. Угода була офіційно ратифікована між мірою Маріуполя та Послом Швеції в Україні. Далі на mariupol-future.

Завдяки підписаному договору, Маріуполь стане на шлях європейської енергоефективності. Подібні проекти покращать матеріальний добробут маріупольців та підвищить загалом рівень комфорту життя людей. Згідно з умовами договору шведська сторона зобов’язується надати Маріуполю одну з найкращих у Європейському союзі експертизу системи енергосистеми. 

Внаслідок масштабної модернізації викиди парникових газів за розрахунками фахівців мають зменшитись у нашому місті на п’ятнадцять відсотків щорічно.

Шведський посол зазначив, що для Європейського Союзу проблема зміни клімату є пріоритетним. Також посол повідомив, що дані проекти це те, що нам необхідно, так як проблеми даного роду можна вирішити лише обєднавши зусилля.

Представник  північної фінансової організації підкреслив, що перш за все головне завдання проекту – покращити сервісне обслуговування містян у сфері надання теплопостачання в кожну оселю та приміщення. Завдяки інноваційній системі розподілу енергії заплановано зменшити використання газу, а отже це буде економічно вигідно для маріупольців.

Відповідно до глобального проекту Маріупольських тепломереж для потреб городян також використовуватиметься скидне тепло металургійного комбінату «Азовсталь». Окрім  цього, заплановано об’єднати три великі міські котельні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.