П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Маріуполь перезавантажує набережні

У планах на  дві тисячі двадцять другий рік продовжити реконструкцію набережної на Лівому березі. Як повідомляє офіційний прес-центр міста Маріуполь у планах облаштувати зони відпочинку на березі моря. Далі на mariupol-future.

Заступник міського голови повідомляє, що роботи з оновлення перебувають в  активній фазі на даний момент . Проект планується завершити наступного року на  день міста. Результатом роботи буде нова туристична пам’ятка для Маріуполя та відмінне місце для відпочинку усіх Маріупольців та гостей міста.

Також представники Маріупольської міської адміністрації повідомляють про те, що у планах ремонт ще двох пляжів – центрального пляжу та піщаного. У планах також вирішити проблему транспортної розв’язки біля пляжів міста.

Заступник мера поділився інформацією про те, що будівельні роботи на центральному пляжі будуть проводитися із залученням  висококласних фахівців із Франції, вже була проведена геологічна розвідка місцевості і незабаром городянам варто очікувати масштабний старт будівельних робіт так як вже є все необхідне у вигляді розробленого концепту пляжної зони .

За словами мера міста, процес будівництва нових набережних перебуває під особистим контролем Володимира Зеленського.

Також міський голова повідомив, що роботи з ремонту узбережжя йдуть поетапно. Для початку заплановано реконструювати Лівобережну набережну. Наступний етап – ландшафтний ремонт усього Піщаного пляжу. Завершальним пунктом буде закінчення будівництва на Центральній набережній. Вадим Бойченко висловив упевненість у успішному завершенні проекту  так  як ініціатива підтримується особисто Президентом України.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.