Середа, 24 Липня, 2024

У Маріуполі планують побудувати крематорій

Аби розпочати розробку проєкта та документації, цього тижня члени виконкому ухвалили замовника робіт із будівництва. Ці функції виконуватиме КП «Ритуальна служба», розповідає сайт mariupol-future.com.ua.

Вже близько року у Маріуполі шириться інформація про плани міськради побудувати крематорій. Це обумовлено тим, що територія маріупольських кладовищ збільшується з кожним роком. Нині в місті працюють два цвинтарі – Старокримський та Троїцький, а ще на п’ятьох дозволяють ховати померлих.  

«Головна мета побудови крематорію – вирішення проблеми використання великих земельних ділянок. Наші цвинтарі розширюються, особливо під час пандемії коронавірусу. Це рішення дозволить зберегти земельні ресурси», – пояснив директор департаменту управління підприємствами з благоустрою Ігор Бабек.

У міськраді планують відкриття крематорію у Центральному районі біля Старокримського кладовища. Узгодили ділянку з комунальниками та охоронними службами.

Тендер на розробку проектно-кошторисної документації вже зареєстрували в системі Prozorro. Так в КП «Ритуальна служба» шукають проєктантів. Вартість цих робіт обійдеться в майже два мільйони гривень. Укласти договір з переможцем торгів у міськраді планують вже у листопаді. Скільки коштуватиме будівництво поки невідомо.

Усього в Україні працюють три крематорії – в Одесі, Києві та Харкові. Маріуполь може стати четвертим містом, в якому кремуватимуть померлих. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.