П’ятниця, 19 Квітня, 2024

У Маріуполі може змінитися тариф на воду

Першого грудня Національна комісія з державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг переглянула тариф «Маріупольводоканалу». Про це повідомили на підприємстві. За проектом вартість послуги може збільшитися з нового року. Далі на mariupol-future.com.ua.

Пропонують збільшити вартість централізованого постачання на 12%, тобто до 2,48 гривень, а централізованого водовідведення на 33, 7% – до 11, 83 гривні.

Усього вартість складатиме 33,31 гривні за один куб спожитої води. Вона буде однаковою для приватного сектору і багатоповерхівок. Під час розробки тарифу врахували подорожчання електроенергії, витрат на паливо, реагенти і підвищення заробітних плат.

Окрім цього, з січня маріупольцям доведеться сплачувати абонентську плату – 30 гривень.

«Також ці кошти відраховуватимуть на інвестиційну програму. В планах підприємства комплексна модернізація мереж», – розповів директор КП «Маріупольводоканал».

 Тариф, який діє наразі, відшкодовує собівартість послуг менше, ніж на 86% і підприємство потерпає від збитків.

У міськраді повідомили, за 5 років комунальники силами підприємства замінили понад 240 кілометрів мереж.

«Завдяки цьому кількість аварій скоротилися вдесятеро. Також знизили втрати води. Роботу в цьому напрямку потрібно продовжувати», – повідомив перший заступник міського голови Маріуполя Михайло Когут.

Цьогоріч в Маріуполі для комунальників створили логістичний  центр на базі КП «Комунальник», що розташована на вулиці Набережній. Так служби працюватимуть разом над усуненням наслідків аварій чи негоди.Також комунальники планують 15 грудня провести слухання щодо нового тарифу. Через карантинні обмеження обговорення перенесли в ZOOM. Аби потрапити на зустріч, потрібно відправити заявку до 13 грудня 2021 на пошту [email protected].

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.