П’ятниця, 24 Травня, 2024

Плавбасейн “Нептун” готують до відкриття

До відкриття басейну залишилось близько місяця, повідомили у міському управлінні капітального будівництва. Ремонт тривав два роки. Будівлю повністю реконструювали, прилеглу територію ще облаштовують, пише mariupol-future.com.ua.

Проект реконструкції складався з чотирьох етапів. Спершу оновили фасад та вхідну групу, потім замінили усі комунікації та інженерні мережі.   Також посилили несучі конструкції. А наостанок залишили благоустрій території.

Наразі у середині будівлі тривають оздоблювальні роботи.

«Залишилося докласти плитку в чаші басейну та розставити меблі. Десь дофарбувати і під’єднати світильники», – розповів старший інженер технічного нагляду КП «Міське управління капітального будівництва»  Іван Ялоха.

Після відкриття «Нептун» стане мультифункціональним спортивним сімейним центром, наголосили у міській раді. Окрім великого, в закладі працюватиме дитячий басейн, тренажерні зали та SPA-центр.

«Жителі говорили, що очікують після ремонту басейну, що можна буде піти до спортзалу, що хочуть в масажні  кабінети. Тепер ми робимо комплексне спортивне рішення», – повідомив заступник міського голови Олександр Кочурін.

Щодо самого басейну, то повідомили, що його збудували за олімпійськими вимогами. Тут тренуватимуться спортсмени зі стрибків у воду, синхронного плавання та водного поло. Тут можна буде проводити змагання рівня чемпіонату Європи.

Вартість капітального ремонту майже 130 мільйонів гривень з бюджетів міста, області та держави. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.