Середа, 24 Липня, 2024

Курси для сліпих людей

У центральній бібліотеці імені Короленка створено курси для людей з порушенням органів зору. Далі на mariupol-future.com.ua.

Вмінням роботи без візуального контакту з екраном комп’ютера або смартфона учасників проекту навчає Анатолій Мартиненко, у Анатолія  перша група інвалідності по зору і він за своїм досвідом знає як важливо мати спеціальні навички використання  таких банальних та повсякденних речей для яких людям без проблем із зором не потрібно вчитися користуватися. 

Через карантинні обмеження викликані епідемією коронавірусу в місті Маріуполь навчальні лекції для людей з подібними обмеженнями було припинено.

Протягом існування курсів велика кількість маріупольчан навчилася ефективно використовуватися електронними пристроями. За допомогою отриманих на курсах знань і використовуючи певні програми розроблені для людей з вадами зору і повністю незрячих людей, незрячі тепер можуть впевнено почуватися в інтернеті, користуватися соціальними мережами, здійснювати фінансові операції в додатках банків для смартфонів за допомогою голосового управління.

Сьогодні в Маріупольському об’єднанні сліпих і слабозорих перебувають п’ятсот двадцять городян з офіційною інвалідністю по зору першої, другої та третьої груп. У їх групі складаються корінні маріупольці та мешканці Маріупольського району, але й люди з тимчасово окупованих територій, які були змушені покинути свій будинок через війну.

Організатори курсів сподіваються, що як тільки карантинні обмеження ослабнуть, такі необхідні курси знову відновляться і сліпі люди, маючи отримані навички роботи з електронними пристроями та знаннями про спеціальні програми для людей з проблемами зору, зможуть знайти хорошу роботу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.