П’ятниця, 24 Травня, 2024

Фонтани у Маріуполі більше не працюватимуть – їх готують до зими

З 25 жовтня працівники МКП «Зелене будівництво» займатимуться консервацією фонтанів на період холодів. Усього у Маріуполі працювали 10 споруд, пише mariupol-future.com.ua.

Найбільший в Україні пішохідний фонтан на площі Свободи та Миру, унікальний фонтан у Театральному сквері, новий та ще більш оригінальний у парку імені Гурова та інші споруди вже до 15 листопада вимкнуть повністю і налагодять для зими, повідомляють у міськраді.

«Спустимо воду, промиємо, замінемо усі фільтри. Щодня на об’єктах працюватимуть 10 робітників», – зазначив директор МКП «Зелене будівництво Сергій Кесарев.

А заглушки, форсунки та інші деталі, які можуть зіпсуватися через низькі температури та мороз, – знімуть до весни.

Маріупольців ця новина засмутила, бо споруди відпочивальникам подобаються. Деякі містяни не встигли помилуватися усіма фонтанами.

«Ще не була у парку імені Гурова з моменту відкриття після капітального ремонту і не бачила унікального пішохідного фонтану. Доведеться чекати наступного сезону», – розповіла маріупольчанка Нелі.

Традиційно, наново запрацюють фонтани вже у квітні наступного  року, кажуть фахівці.

Окрім цього, комунальники консервують системи полива у парках та скверах міста. Вже підготували до зими і рослини – обрізали дерева та кущі, провели скарифікацію газонів.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.