П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Секрети управління електросамокатами Xiaomi: поради новачкам

Електросамокати здобули популярність серед міських жителів. Для швидкого пересування в міському середовищі вузькими вуличками та велосипедними доріжками це ідеальний засіб індивідуальної мобільності. А електросамокати Xiaomi, купити які в Україні за найкращими цінами можна тут, стали одними з найбільш популярних.

Чим обумовлена популярність електросамокатів Xiaomi?

Китайський бренд вже понад десять років випускає конкурентну техніку та електроніку за прийнятними цінами. Електросамокати Xiaomi – не виняток. Популярність електросамокатів Xiaomi пояснюється такими факторами:

 1. Економія часу – вибирайте оптимальні маршрути для ваших подорожей.
 2. Економія коштів – витрачайте гроші лише на зарядку від розетки.
 3. Турбота про здоров’я – свіже повітря та активне пересування.
 4. Екологічність – відсутність викидів у повітря.
 5. Комфорт – відсутність необхідності штовхатися у громадському транспорті.

До того ж, електросамокати стали модним та популярним серед молоді засобом пересування. І навіть якщо ви відносите себе до старшої вікової категорії, відчуєте себе набагато молодше, а настрій миттєво покращає.

Інтуїтивне керування електросамокатами Xiaomi

Ще одна причина купити самокат. Ви зможете навчитися їздити ним буквально за кілька хвилин. Тут не потрібно тримати рівновагу або звикати до розташування органів керування. Все інтуїтивно зрозуміло та просто:

 • Запуск та регулювання швидкості. Щоб двигун завівся, потрібно стати на платформу однією ногою, а іншою один або кілька разів сильно відштовхнутися від землі. При першому включенні електросамокату Xiaomi активується режим низької швидкості. Для прискорення достатньо натиснути на ручку газу. Самокат має кілька режимів руху, перемикання між якими здійснюється кнопкою на кермі.
 • Управління та вибір напряму. Кермо електросамокату забезпечує просте регулювання напрямку руху. Повертаючи кермо, райдер може рухатись у будь-який бік або навіть їздити по колу.
 • Як зупинити електросамокат. Якщо рухаєтеся на невеликій швидкості, достатньо поставити одну ногу на землю і двигун автоматично вимкнеться. На великій швидкості різко гальмувати не можна, оскільки є ризик втратити рівновагу. Поступово знижуйте швидкість, повертаючи ручку гальма. Правильна зупинка – один із секретів безпечної їзди на електросамокаті.

Як безпечно їздити на електросамокаті

Яким би простим не здавався самокат, в Україні його визнано повноцінним транспортним засобом пересування. А при русі на швидкості 15-20 км/година зіткнення з автомобілем або іншим самокатчиком може призвести до серйозних травм. Тому необхідно дотримуватися певних запобіжних заходів:

 1. Використовувати захисний шолом та інші засоби захисту.
 2. Уникати руху мокрою дорогою або при поганій видимості.
 3. Не використовувати самокат в умовах щільного руху чи на автомагістралях.
 4. Слідкувати за станом акумулятора та заряджати його вчасно.
 5. Завжди переконуватись у справності гальмівної системи перед поїздкою.

Не забудьте також ознайомитись із правилами дорожнього руху для велосипедистів та електротранспорту. Адже у разі ДТП за участю електросамокату на райдера можуть накласти серйозний штраф і навіть змусять відшкодовувати збитки, завдані третім особам.

Замість епілогу

Електросамокат Xiaomi – це не лише стильний та екологічний транспортний засіб, а й надійний партнер для міських поїздок. Враховуючи простоту управління, високу продуктивність і доступну вартість, немає сумнівів, чому електросамокати цього бренду стали такими популярними серед городян.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.