П’ятниця, 24 Травня, 2024

Матрац на ліжко

Повноцінний сон – це основа життєдіяльності людини. Якщо ми не маємо можливості відпочити, як слід виспатися, відповідно, ми не можемо і ефективно працювати. Людина стає неспроможною контролювати свої емоції, в неї знижується швидкість реакції, з’являється дратівливість, накопичується втома, як наслідок, падає і працездатність. В цьому ключі величезне значення надається вибору спального місця, місця для відпочинку, тому таким важливим є матрац на ліжко, його якість та наповнювачі. Саме він забезпечує повноцінний міцний сон.

Фактично, матрац підтримує тіло людини в його природному положенні, забезпечує правильну підтримку для хребта, завдяки чому м’язи спини розслабляються та відпочивають.

Різновиди матраців

Асортимент матраців для покупки в різних зарубіжних та українських виробників дуже широкий. Зараз переважно зустрічається два види – залежно від конструктивних особливостей. Матраци можна поділити на:

  • пружинні;
  • безпружинні.

Раніше переважно використовувалися пружинні моделі матраців. Зараз їх можна виготовити на замовлення. У свою чергу вони діляться на дві категорії:

  • залежні пружинні;
  • ізольовані.

Назви кажуть самі за себе. У матрацах із залежними пружинами вони переплітаються та фіксуються між собою.

У другому варіанті пружини, відповідно, ізольовані одна від одної та здатні підлаштуватися під анатомічні особливості тіла будь-якої людини. В принципі, це відносно недорогий та зручний вибір.

Однак, якщо ви хочете підібрати для себе індивідуальний варіант, краще все ж таки звернути увагу на безпружинні матраци.

При виготовленні використовуються різні волокна, синтетичні або натуральні. Зазвичай це латекс чи кокосовий наповнювач.

Точно сказати, який матрац на ліжко найкращий та зручний, не можна. Зараз асортимент у виробників настільки широкий, що можна зробити практично індивідуальний вибір з урахуванням фізіології та уподобань будь-кого. Одним подобається жорстка поверхня, іншим підходять м’якші моделі.

Людям, схильним до алергії, краще вибирати матраци зі штучним наповненням. Вони гіпоалергенні і мають антибактеріальні властивості.

Матраци з натуральними волокнами, у свою чергу, мають триваліший термін служби, але вони і трохи дорожчі в ціні.

Зараз є моделі матраців з особливою функцією запам’ятовування анатомічних особливостей тіла людини.

Вдало підібраний матрац дозволяє зняти навантаження зі спини під час сну, сприяє повному розслабленню м’язів та відновленню організму після робочого дня. Якісний ортопедичний матрац повторює вигини людського тіла, підтримує його у природному положенні. В принципі, і латексні, і пружинні блоки однаково чудово підходять для цього.

Слід зазначити, що сьогодні на ринку представлено як двосторонні (для літнього та зимового періоду), так і односторонні моделі матраців. Двосторонні матраци поєднують теплу вовняну підкладку з одного боку і гігроскопічний шар, що вбирає вологу, з іншого. Це дуже популярна модель матраца.

Придбаючи на замовлення, можна також вибрати різні ступені жорсткості з різних боків. Не забувайте при цьому, що матрац необхідно періодично перевертати.

Особливості вибору моделі матраца на Kupistul.ua

На що необхідно спиратися в першу чергу при купівлі матраца:

  1. Ціна. Як правило, пружинні матраци дешевші. Але майте на увазі, що вони служать менше.
  2. Розмір ліжка. Зараз в інтернет-магазині Купистул можна вибрати та замовити будь-яку модель якого завгодно розміру.
  3. Ступінь жорсткості. Дітям пропонується стелити безпружинні матраци через те, що постава ще не сформувалася, а такі моделі ще й зносостійкі. Середній ступінь жорсткості із ізольованими пружинами пропонують людям похилого віку. Якщо є обмеження щодо здоров’я, ортопеди радять акуратно підходити до вибору матраца. Жорсткі моделі рекомендуються, якщо є порушення в області верхнього відділу спини, м’які – якщо хронічно болить поперек, середньої жорсткості підійдуть, якщо непокоїть грудний відділ.
  4. Наповнення. Алергікам краще утриматися від натуральних волокон та замовити синтетику.

У каталозі магазину Kupistul.ua ви можете вибрати відповідний матрац саме для вас за ціною та якістю. Наші ціни відповідають регіональним. Також ми організуємо доставку до будь-якого регіону України. Наш інтернет-магазин є офіційним дилером сертифікованих матраців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.