П’ятниця, 21 Червня, 2024

Студенти отримали гранти від IDMedia за написання статей про рекламу

Рекламне агентство IDMedia займається розміщенням зовнішньої реклами в Україні більше десяти років, але, крім цього, компанія прагне розвивати рекламний бізнес країни, розробляє інноваційні підходи, щоб покращити процеси і зробити розміщення зовнішньої реклами зручнішим як для клієнта, так і для підрядників, залучених до співпраці.

Стимулювати молоде покоління до отримання нових знань, розширення кругозору та мотивувати винагородою за якісно виконану роботу – основні цілі, які мала компанія IDMedia, організовуючи всеукраїнський конкурс на кращу статтю про рекламу серед студентів ВНЗ.

Докладніше про конкурс

Про проведення конкурсу повідомлялося на сайті компанії, а також на міських інтернет-ресурсах. Кожен бажаючий міг взяти участь. Вимогами до статей були: розкриття однієї із запропонованих тем, використання джерел лише для того, щоб сформувати свою власну думку з того чи іншого приводу, стаття мала бути на 100% унікальною, читабельною, цікавою, креативний підхід – додатковий плюс.

За підсумками конкурсу було отримано до розгляду близько ста робіт від студентів із різних міст України. Команда жюрі обрала три найкращі роботи, за які автори отримали грошову винагороду. Переможці конкурсу були оголошені в соцмережах і на сайті компанії, а всі роботи були опубліковані на різних інтернет-ресурсах.

Така ініціатива показала велику зацікавленість серед молоді, завдяки чому IDMedia має у найближчих планах повторити подібний конкурс. Щоб не пропустити захід, слідкуйте за новинами компанії в інстаграмі idmedia_llc та на сайтах вашого міста.

IDMedia знає про рекламу все і навіть більше

Серед клієнтів компанії – великі міжнародні організації, українські підприємства, малий бізнес та соціальні проєкти. IDMedia обирають за якісне надання послуг та за повний супровід рекламної кампанії протягом усього періоду розміщення. Сюди входить: розробка стратегії, складання адресної програми для точного охоплення цільової аудиторії, дизайн макета, друк плакатів, монтаж, фотозвіт та щомісячний моніторинг поверхонь.

Величезний досвід роботи у рекламній сфері робить компанію IDMedia – лідером в Україні серед конкурентів. Щорічні нагороди від всеукраїнських бізнес-рейтингів – ще одне тому підтвердження, серед них: “Вибір країни”, “Вибір споживача”, “Лідер галузі” та “Ukrainian business award”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.