Середа, 24 Липня, 2024

Що треба знати при виборі кондиціонера та де його краще придбати  

Часи коли кондиціонер був розкішшю вже давно минули. В наш час це, радже, стало необхідністю, щоб комфортно почуватись коли на дворі вирує неймовірна спека.  Насправді сучасні кондиціонери роблять більше, ніж просто допомагають людям пережити спеку. Вони зменшують ймовірність нападів астми, запобігають розмноженню комах і паразитів, перегріванню електронних приладів вдома. Кондиціонери також знижують ризик зневоднення та теплового удару тощо. 

Який кондиціонер краще обрати

Вибір правильного кондиціонера для вашого помешкання дуже важливий. Це забезпечує належне охолодження приміщення, а також допоможе уникнути надмірного споживання електроенергії, тим самим, допомагаючи вам заощадити кошти та зберегти енергоефективність вашої оселі чи місця роботи. Надійність і довговічність кондиціонера, поряд з покращенням якості повітря, є не менш важливою. Після того як ви визначили доступні варіанти, які відповідають вашим критеріям, наступним важливим фактором, з яким треба визначитись, є розмір кондиціонера. В наш час можна на вибір купити кондиціонер мобільний, касетний, канальний, напільний, настінний.  

Перше, на що варто звернути увагу при його виборі, це розмір вашої кімнати. Якщо ви встановите кондиціонер, який замалий порівняно з розміром кімнати, йому буде важко досягти бажаного рівня кондиціонування повітря. З іншого боку, якщо ви поставите занадто великий кондиціонер, він дуже швидко охолодить кімнату, не видаляючи вологу з повітря, що сприятиме підвищенню небажаної вологості. Тому при виборі кондиціонера важливо пам’ятати про розмір приміщення. Так само важливо знати, що якісні кондиціонери ведучих брендів в Україні можна придбати в інженерній компанії “БТ-Сервіс” https://www.bt-service.ua/.

Що потрібно врахувати при виборі кондиціонера

Ще одна річ, на яку треба обов’язково зважити — це енергоефективність кондиціонера. Бюро енергоефективності присвоює всім кондиціонерам рейтинг у вигляді зірочок. Кондиціонери з найвищою зірковістю є одними з найбільш енергоефективних, які допоможуть значно заощадити гроші за електроенергію. Крім того, під час вибору кондиціонера для своєї кімнати слід враховувати напрямок вікна, потрапляння прямих сонячних променів, висоту житлового приміщення та поверх на якому воно знаходиться, наявність у кімнаті інших приладів і якість повітря. Продажем кондиціонерів в Україні займається Українська інженерна компанія “БТ-Сервіс”. Серед корпоративних клієнтів компанії посольство США, будівельні компанії “Київміськбуд” і “Житлоінвестбуд”, НСК Олімпійський.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.