Субота, 22 Червня, 2024

Електросамокат дитячий: докладний гайд для батьків

Яка дитина не любить швидкої їзди? Кожен із нас може згадати, як у дитинстві їхав у дворі на самокаті чи велосипеді, а взимку мчав із гірки на санчатах. Нові часи приносять нові тренди. Замість звичайного самокату діти мріють про електросамокати, гіроскутери або моноколеса. Революційні засоби індивідуальної мобільності на електричній тязі дозволяють насолодитися швидкістю, при цьому самому їздцю нічого не потрібно робити, крім управління.

І якщо настав той день, коли ваша дитина попросила купити йому електросамокат, потрібно приймати рішення про покупку. Сучасні діти проводять багато часу перед комп’ютером. А покупка електросамокату – це шанс, що дитина багато рухатиметься та займатиметься фізичною діяльністю. При цьому певний ступінь пильність не зашкодить, оскільки електросамокат – це сучасний гаджет, і батьки спроможні контролювати пересування дитини.

Поради щодо вибору електросамокату для дитини

Вибір моделі повинен відповідати віку та вазі дитини. Це забезпечить не лише комфортне використання, а й безпеку. Існують моделі з регульованою висотою керма та різною вантажопідйомністю. Важливо підібрати такий електросамокат, який розрахований на вагу дитини. Пристрій для дорослих навряд чи підійде, оскільки він буде дуже жорстким.

Потужність двигуна впливає на швидкість та можливість подолання підйомів. Для дітей доцільно вибирати моделі з обмеженою максимальною швидкістю, щоб убезпечити їх під час катання.

Важливо враховувати час роботи від однієї зарядки та дальність ходу. Це дозволить уникнути ситуацій, коли самокат розрядиться далеко від дому.

Невелика таблиця з характеристиками в якості пам’ятки:

Характеристики електросамокатаЗначення
Вантажопідйомність, допустиме навантаженняВідповідає вазі дитини (від 40 кг)
Вага пристроювід чотирьох до десяти кг
Діаметр колісвід п’яти до десяти дюймів
Потужність двигунадо 250 Вт (молодший вік) від 250 Вт для підлітка
Місткість батареївід 200 Втч
Запас ходувід п’яти до 15 км
Максимальна швидкість15-20 км/год з можливістю обмеження

Додаткові функції та безпека

Для батьків безпека їхніх чад – понад усе на світі. Тому рекомендується купувати електросамокати від відомих виробників, що добре себе зарекомендували: Ninebot, Like.Bike, Proove та інших. Їх переваги:

  • надійна гальмівна система;
  • амортизація – пружинні або гідравлічні амортизатори, що добре поглинають дорожні нерівності;
  • інтеграція зі смартфоном – через додатки батьки зможуть обмежувати швидкість та дальність поїздок, перевіряти маршрут та дізнаватися про поточну локацію;
  • міцна конструкція – менше шансів, що дитина зашкодить самокат.

Купувати рекомендується в магазинах, де покупцям допоможуть професійні консультанти і підберуть електросамокат, що відповідає віку вашого малюка.

Як зберігати електросамокат у зимовий час

Якщо ви вирішили порадувати свою дитину електросамокатом на Новий Рік, потрібно пояснити їй правила зберігання та експлуатації:

  1. Не робіть поширену помилку і не виносите самокат на балкон. Він, а особливо батарея, повинні бути в теплому місці при кімнатній температурі;
  2. Кататися взимку можна, але лише на очищених від снігу ділянках;
  3. При можливості відстібніть батарею та підтримуйте рівень заряду в межах 40-60 відсотків – це гарантія її тривалої придатності.

Загалом електросамокат для дитини – це відмінне придбання. Придбати його в Україні можна за ціною від 6999 гривень. Ваша дитина буде проводити більше часу на вулиці. А це його здоров’я та активність.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.